http://www.instreita.lt/

Apie mus


INSTREITA – įrankių bendrovė

Uždaroji akcinė bendrovė „INSTREITA“ įkurta 1997 metų balandžio 4 dieną. Įkurdami bendrovę turėjome pagrindinį tikslą tapti profesionaliais įrankių pardavėjais. Dirbdami siauroje įrankių nišoje stengėmės pasiekti išskirtinę vietą rinkoje ir nebūti eiliniu įrankių pardavėju-tiekėju. Specializuodamiesi vien tik įrankių srityje siekiame įgyti kuo daugiau žinių apie įrankių gamybą, technines savybes, pritaikymo ir panaudojimo būdus. Glaudžiai bendradarbiaudami su dauguma baldų ir medienos gamintojų įgijome neįkainuojamos praktinės patirties sprendžiant įvairius techninius klausimus. Įsiklausydami į kiekvieno kliento poreikius esame pajėgūs pateikti veiksmingiausią sprendimą, reikalingą kokybiškam, našiam ir ekonomiškam darbui. Pagrindinis tikslas yra visada pateikti optimalų įrankį kiekvienai paskirčiai, būtent dėl to kartais mes pasiūlome ir kitokius sprendimus, negu iš mūsų buvo tikėtasi.

Dauguma mūsų šiandienos klientų, kaip ir mes prieš 10 metų buvo pradėję savo veiklą, kurdami savo gamybinę bazę praktiškai nuo nulio. Susidurdami su daugumos baldų ir medienos gamintojų patiriamais sunkumais gamyboje pradėjome siūlyti įrankių eksploatavimo ir priežiūros kompleksinius sprendimus. Pirmieji Lietuvoje 1999 metais Šiauliuose, o vėliau 2000 metais ir Klaipėdoje įkūrėme specializuotus įrankių galandimo centrus, taip prisidėdami prie pagrindinės savo misijos – teikti įrankių servisą!

Šiandieną kiekvienas baldų ir medienos gamintojas žino, kad „INSTREITA“ – profesionali įrankių bendrovė. Profesionali įrankių bendrovė – tai naujas požiūris, techninis kliento konsultavimas, įrankių tiekimas, galandimo servisas. Tai vienintelis mus įpareigojantis būdas klientui teikti visapusiškai kokybišką paslaugą, kuri visada Jums leis priimti teisingą pasirinkimą ir kiekvieną kartą Jus sugrąžins atgal į „INSTREITĄ“.

GAZELĖ 2006
UAB "INSTREITA" yra pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių lietuvos bendrovių.