http://www.instreita.lt/

Tikslai

Kodėl naudinga bendradarbiauti su „INSTREITA“?

Bendrovės „INSTREITA“ tikslas būti ne vien tik konkurencinga kokybiškų įrankių tiekėja, kadangi gerai žinome, kad kokybiškų įrankių pardavimas savaime neduoda gero rezultato. Geram rezultatui reikia, kad visi įrankiai būtų naudojami pagal paskirtį, atitinkančius darbo režimus ir atliekama savalaikė jų priežiūra. Kad patenkintume savo klientą mes nuolat siekiame:

Gamybos optimizavimas. Žinodami kiekvieno įrankio savybes ir eksploatacines sąlygas mes galime pagerinti pjūvio kokybę, tarnavimo laiką, padidinti našumą, sureguliuoti įrengimų darbo krūvį – visa tai kompleksiniai sprendimai padėsiantys sumažinti Jūsų gamybos sąnaudas.

Standartiniai įrankiai. Bendradarbiaudami su savo partneriais įrankių gamintojais esame pajėgūs tiekti platų įrankių asortimentą: grąžtus, pjūklus, frezas, peilius, deimantinius įrankius, tvirtinimo griebtuvus ir kt. Bendrovės sandėlyje nuolat yra sandėliuojama virš 80% Jums reikalingų standartinių įrankių, kurių atsargos kiekvieną savaitę yra pastoviai papildomos. Todėl praktiškai visus standartinius įrankius galime operatyviai ir greitai per trumpą laiką Jums tiekti.

Nestandartiniai įrankiai. Didelis įrankių gamintojas nebūtinai turi būti geriausias ir turėti galimybę viską gaminti. Matydami šiuos trūkumus mes atkakliai ieškojome skirtingų įrankių gamintojų turinčių stipriąsias puses tik atskiruose įrankių segmentuose. Bendradarbiavimas su keliais įrankių gamintojais, kurie sėkmingai papildo vienas kitą, be abejo teikia didelį privalumą taip pat ir nestandartinių įrankių užsakymo įvykdymui.

Įrankių valdymas. Padėsime Jums efektyviai tvarkyti įrankių ūkį, apsaugodami nuo nenumatytų gamybos prastovų pasibaigus įrankių sandėlio atsargoms. Mes iki minimumo galime sumažinti Jūsų įrankių pirkimo ir sandėliavimo sąnaudas. Reikiamas įrankių kiekis visada bus saugomas mūsų sandėlyje ir visada laiku, ir greitai tiekiamas tik Jums pareikalavus.

Įrankių aptarnavimas. Mūsų įrankių galandimo servisas garantuoja aukštą įrankio produktyvumą ir tikslias pjovimo savybes. Galandimo servisas – tai ne tik įrankių galandimas, bet ir visapusiška paslauga klientui.

Partnerystė. Siekiame būti ilgalaikiu įrankių tiekimo partneriu, kadangi geri rezultatai ne visada pasiekiami tik skubotais įrankių pardavimais. Būtina kurti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius, paremtus abiejų šalių teisingos partnerystės, kada dirbant kartu yra surandami teisingi sprendimai padedantys optimizuoti gamybą.