http://www.instreita.lt/

Frezos ir frezavimo galvutės

Frezos ir frezavimo galvutės.

Medienos rinkoje nuolat kintamiems, skirtingų profilių gaminiams „INSTREITA“ siūlo universalius frezų naudojimo būdus, padedančius vartotojui pasiekti puikios gaminio paviršiaus kokybės gamybos ir gamybinių sąnaudų sumažinimo. Bendrovė „INSTREITA“ tiekia FABA ir FREZITE gamybos frezas ir frezavimo galvutes su greitapjūvio plieno, kietlydinio ir polikristalano deimanto pjovimo dantimis.

Kokybiškas įrankis nebūtinai turi būti labai brangus. Dėl nedidelės pirkimo kainos ir mažų eksploatavimo išlaidų FREZITE gamybos frezavimo galvutės su vienkartiniais keičiamais peiliukais yra geras pasirinkimas, lyginant su kitų gamintojų frezomis. Dauguma frezavimo galvučių yra komplektuojamos su standartiniais keičiamais kietlydinio peiliukais, o tokių frezų eksploatavimas leidžia vartotojui žymiai sumažinti tolimesnes eksploatavimo sąnaudas, keičiant vienkartinius peiliukus naujais. Taupydamas laiką vartotojas gali greitai pakeisti kietlydinio peiliukus frezavimo galvutėje, išlaikant tikslius matmenis ir frezos diametrą.

Bendrovės „INSTREITA“ tiekiamos frezos ir frezavimo galvutės yra skirtos visuotinai naudojamų profilių gamybai: medienos dygiavimas, kontraprofiliavimas, reljefiškas durų įsprūdų profiliavimas, griovelio ir liežuvėlio sujungimas, vidinis ir išorinis profiliavimas, specialios vartotojo paskirties pritaikymui. Specialios paskirties frezos gaminamos pagal kliento medienos pavyzdį arba detalės profilio brėžinį. Gaminamų frezų korpuso konstrukcija yra tinkama naudoti visų modelių staklėse tiek su rankine pastūma (MAN – manual feed), tiek ir su mechanine pastūma (MEC – mechanical feed). Taip pat įrengimų darbo našumui padidinti yra naudojami ir kiti techniniai sprendimai, tokie kaip frezų korpuso projektavimas iš lengvo lydinio ar frezų tvirtinimas naudojant hidro-suspaudimą.