Šablonas CMT300-T127
Šablonas CMT300-T127
Panašios prekės
  • Briaunų skutimo įrenginys DET-001
  • Sujungimų šablonas CMT300
  • Atraminė liniuotė PGC-24
  • Atraminė liniuotė PGC-50
  • Jungiklis 999.100.11
  • Lankstus šablonas TMP-1000 18x18 mm L=1000
  • Prispaudėjas 999.110.42
  • Juostos nukirpimo žirklės DET-002
Daugiau
Populiariausios prekės
  • Kotinė freza su guoliu serija K937
  • Profiliniai peiliai ir ribotuvai 690.018/691.018
  • Profiliniai peiliai ir ribotuvai 690.047/691.047
  • Kotinė freza  950.003.11
  • Varžtai
  • Deimantinė freza briaunavimo staklėms Biesse STREAM S12886
  • Kotinė spiralinė freza, serija 194 "DOWN-CUT"
Šablonas CMT300-T127
Aksesuarai ir sistemos
Klausti
  • Pristatymas nurodytu adresu - nuo 0 iki 2 darbo dienų.
  • Atsiėmimas Klaipėdoje - nuo 0 iki 2 darbo dienų.
  • Atsiėmimas Šiauliuose - nuo 0 iki 2 darbo dienų.
CMT300-T127
Pateikiamas su Ø11,1x4mm (7/16" x 5/32") kopijaviimo žiedu 899.004.00
Tinkamos frezos:
Ø12,7x30mm (1/2" x 1-3/16") HW freza - S=Ø6,35mm (1/4") kodas 812.127.11
Ø12,7x30mm (1/2" x 1-3/16") HW freza - S=Ø8mm (5/16") kodas 912.127.11
 Ø12,7x25mm (1/2" x 1") HW freza - S=Ø12,7mm (5/16") kodas 811.627.11