Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Galandimo paslauga

Galandimo servisas – tai ne tik įrankių galandimas, bet ir visapusiška paslauga klientui

Dauguma mūsų šiandienos klientų, kaip ir mes prieš 10 metų buvo pradėję savo veiklą, kurdami savo gamybinę bazę praktiškai nuo nulio. Susidurdami su daugumos baldų ir medienos gamintojų patiriamais sunkumais gamyboje pradėjome siūlyti įrankių eksploatavimo ir priežiūros kompleksinius sprendimus. Įrankių profesionalus galandimas tuo laiku buvo itin opi problema. Ne paslaptis, kad dauguma klientų buvo priversti savo įrankius galandimui siųsti į Vokietijos ar Skandinavijos šalyse esančius galandimo centrus. Pavyzdžiui spiralinių frezų galandimas daugeliui baldų ir medienos gamintojų buvo „neįkandama“ kliūtis. Mes pirmieji Lietuvoje 1999 metais Šiauliuose, o vėliau 2000 metais ir Klaipėdoje įkūrėme specializuotus įrankių galandimo centrus, taip pat pirmieji Lietuvoje pradėjome profesionaliai galąsti spiralines frezas, taip prisidėdami prie pagrindinės savo misijos – teikti įrankių servisą!

Nuo galandimo centrų įkūrimo pradžios įmonė nuolatos kiekvienais metais investuoja į įrengimų atnaujinimą ir staklyno papildymą. Mes turime didžiausią Vollmer 4-ašių programinio valdymo staklyną diskinių pjūklų galandimui. 2005m. įmonė įsigijo vienintelį Lietuvoje ir Baltijos šalyse Vollmer 4-ašių programinio valdymo diskinių pjūklų centrą su roboto pakrovėju. Šių metų pradžioje jau įsigijome tokį pat diskinių pjūklų galandimo centrą ir Klaipėdoje.

Naujos technologijos - nauji iššūkiai. Plėsdami galandimo staklyną mes jau įsisavinome ir metalo apdirbimo įrankių galandimą. Nuo šiol Jums jau nebereikia siųsti savo metalo pjūklų, plėstuvų, gilintuvų ar kitų įrankių į užsienyje įsikūrusius galandimo centrus, vien tik dėl to, kad jie yra įsikūrę užsienyje. Mes galime Jūsų įrankius pagaląsti Lietuvoje mažesnėmis sąnaudomis ir ta pačia, o kartais ir žymiai aukštesne kokybe.

Įrankių surinkimas ir pristatymas. Bendrovės darbuotojai, atsakingi už įrankių išvežiojimą, kiekvieną dieną surenka ir pristato galandamus įrankius tarp klientų iš visos Lietuvos vietovių ir „INSTREITA“ galandimo centrų. Dėka naujos kartos programinio valdymo galandimo staklyno, esame pajėgūs per ypatingai trumpą laiką pagaląsti įrankius ir skubiai juos pristatyti klientams į tolimiausius Lietuvos regionus. Ši paslauga garantuoja, kad mūsų klientai visada bus aprūpinti pagaląstais ar naujais įrankiais.

Jūsų įrankiai patikimose rankose. Įvairios įmonės nuo smulkių dirbtuvių iki didelių organizacijų medienos, baldų, metalo ir maisto pramonės gamintojų kiekvieną dieną mums patiki virš 500 vienetų įvairių įrankių, kurių kiekis nuolatos auga.